Zwroty i reklamacje

Składanie reklamacji

W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

1. Formularz reklamacyjny
Dokładnie wypełnij formularz reklamacyjny, nie pozostawiając pustych pól - ułatwi to nam przyjęcie przesyłki na serwis, a dokładnie opisane wady i problem i usprawnią pracę serwisanta. Do paczki dołącz cały zestaw produktów, jaki otrzymałeś. Nie potrzebujemy paragonu fiskalnego - wpisz numer paragonu zaczynający się od liter "PA".

2. Zgłoś nam reklamacje na maila reklamacje@bajery24.pl
Zgłoszenie reklamacji na maila pomoże nam w jej szybszym rozpatrzeniu, oraz wysyłce poreklamacyjnej.

3.Odesłanie produktu
Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi otrzymanymi akcesoriami. Pamiętaj aby dokładnie zabezpieczyć towar do wysyłki - towar uszkodzony przez kuriera podczas transportu do serwisu nie będzie przyjęty na reklamację.

4. Wysyłka
Reklamowany produkt należy wysłać na adres:

Serwis Bajery24 PSINE
Generała Tadeusza Kościuszki 16
25-311 Kielce

Jeśli dostarczony produkt jest niesprawny, możesz skorzystać z naszej gwarancji Door2Door - zamówimy kuriera, który odbierze przesyłkę z pod wskazanego adresu, lub wygenerujemy etykietę do wygodnego zwrotu w paczkomacie.

UWAGA: Produkt wysyłany na reklamację powinien być czysty. Zdjęcie plomb/naklejek z produktu skutkuje utratą gwarancji. Sprzęt sprawny, w którym nie wykryto zgłaszanych przez kupującego usterek będzie odsyłany na koszt kupującego wraz z naliczeniem opłaty serwisowej w wysokości 30 zł.

Wydrukuj formularz reklamacyjny wciskając CTRL + P. Formularz reklamacyjny: POBIERZ FORMULARZ

Zwrot towaru

Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. W naszym sklepie przysługuję Ci jednak aż 30 dni !

Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij potrzebne oświadczenie i wyślij je na nasz adres wraz z kompletem otrzymanych produktów. Jeśli towar nosi widoczne ślady użytkownia/zestaw jest niekompletny kwota zwrotu zostanie pomniejszona adekwatnie do zmniejszenia wartości produktu.

Przelewy zwrotne wykonywane są trzy razy w miesiącu. Maksymalny czas na zwrot należności za zwrócony towar to 14 dni roboczych.

Panda Mikołaj Marciniak
Fabryczna 9B
64-800 Chodzież

Wydrukuj formularz reklamacyjny wciskając CTRL + P. Formularz zwrotu: POBIERZ FORMULARZ

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Opinie o Bajery24.pl na Opineo.pl
Sklep internetowy Shoper.pl